Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Välj lag:

Spelprogram - Herr 1 domare

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-06-02 19:00 179602062 Enköping United FK (D7H) - Syrianska FF Enköping (D4H) 2 - 2 Korsängen A Konstgräs
2021-06-02 19:30 179602022 Rimbo IF H (D5H) - Gräsö Norrskedika IF (D5H) 1 - 2 Mullevallen Konstgräs
2021-06-02 20:00 179602030 BKV Norrtälje 2 (D5H) - Väddö IF (D6H) 9 - 0 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2021-06-02 20:15 179602023 Alsike IF (D6H) - Vassunda IF (D6H) 0 - 0 Alsike Konstgräs
2021-06-03 19:45 179602002 Upsala IF Fotboll (D6H) - Johannesbäck FF (D7H) 0 - 0 Ekebyvallen IP 1
2021-06-03 20:30 179602038 Håbo FF 2 (D6H) - Skokloster Fotboll IF (D8H) 3 - 3 Gröna Dalens IP Konstgräs
2021-06-05 11:00 179602011 Skuttunge SK (D5H) - SK Iron (D6H) 3 - 1 Movallen 1
2021-06-05 11:00 179602047 Harbo IF (D6H) - Järlåsa Vittinge FF (D7H) 3 - 1 Marmorvallen 1
2021-06-05 12:00 179602005 Väddö IF (D6H) - Riala GoIF (D5H) 1 - 5 Vikingalunden 1
2021-06-05 13:00 179602016 Brottby SK 2 (D6H) - Riala GoIF 2 (D7H) Inst. Össeby IP Konstgräs
2021-06-05 13:00 179602068 Ärentuna SK (D6H) - IF Vesta (D7H) 2 - 1 Ärentuna IP 1
2021-06-05 14:00 179602076 Enköpings IS (D5H) - Håbo FF 2 (D6H) 3 - 1 Enavallen C-plan
2021-06-05 15:00 179602052 Hallsta IK (D6H - Roslagsbro IF (D5H) 3 - 2 Hallsta IP Konstgräs
2021-06-05 16:00 179602028 Morgongåva SK (D6H) - Runhällens BoIS (D6H) 4 - 0 Ramsjövallen 1
2021-06-05 16:00 179602065 Lokomotiv Uppsala FF (D8H) - Danmarks IF (D6H) 6 - 1 Lötens IP Konstgräs
2021-06-06 11:00 179602071 Harg-Östhammar FF (D6H) - Österlövsta FF (D5H) 0 - 1 Tallarna 1
2021-06-06 12:00 179602041 Roslagsbro IF 2 (D7H) - Lohärads IF (D6H) 2 - 1 Vårlyckan Konstgräs
2021-06-06 13:00 179602063 Söderbykarls IF (D7H) - Grisslehamns SK (D7H) 2 - 1 Grisslehamns IP 1
2021-06-06 14:00 179602009 Gräsö Norrskedika IF (D5H) - Gimo IF FK (D6H) 3 - 2 Norrskedika IP 1
2021-06-06 14:00 179602077 Enköpings IS (D5H) - Enköping United FK (D7H) 1 - 5 Enavallen C-plan
2021-06-06 16:00 179602010 Gimo IF FK 2 (D8H) - Gräsö Norrskedika IF 2 (D7H) 4 - 1 Norrskedika IP 1
2021-06-06 16:00 179602079 Alsike IF (D6H) - SK Wigör (D7H) 3 - 1 Alsike Konstgräs
2021-06-06 18:00 179602015 Frösunda SK (D6H) - Brottby SK 2 (D6H) 3 - 3 Björkvallen 1
2021-06-06 18:30 179602042 Almunge IK (D7H) - Funbo IF (D6H) 0 - 6 Gullhagens IP 1
2021-06-06 20:00 179602012 Johannesbäck FF (D7H) - Skokloster Fotboll IF (D8H) 1 - 0 Johannesbäckskolan Konstgräs
2021-06-07 19:00 179602049 Börje SK (D5H) - IF VP Uppsala (D5H) 2 - 1 Fjälliden 1
2021-06-07 19:00 179602080 Almo BK (D7H) - Tobo/Örbyhus FF (D7H) 5 - 0 Lundaplan 1
2021-06-07 19:30 179602045 Storvreta IK (D5H) - Örsundsbro IF (D5H) 3 - 2 Ärentunaskolans Konstgräs
2021-06-07 20:00 179602088 Armeniska United FK (D6H) - Unik FK 2 (D6H)
2021-06-08 19:00 179602017 Brottby SK 2 (D6H) - GoIF Kåre 2 (D7H) 2 - 1 Össeby IP Konstgräs
2021-06-08 19:00 179602087 Karlholms GoIF (D6H) - IK Rex (D6H) 6 - 1 Rönningen IP 1
2021-06-08 19:00 179602089 SK Wigör 2 (D8H) - Rånäs IF 2 (D8H) 3 - 4 Råbergsvallen Naturgräs
2021-06-08 19:30 179602081 Rö IK 2 (D8H) - Rådmansö SK 2 (D7H) 3 - 3 Bladlunds Måleri Arena 1
2021-06-09 19:15 179602006 Väddö IF 2 (D8H) - Hallsta IK 2 (D7H) 1 - 2 Vikingalunden 1
2021-06-09 20:00 179602044 Enköping United FK (D7H) - Skokloster Fotboll IF (D8H) 1 - 2 Korsängen A Konstgräs
2021-06-10 19:00 179602021 Almo BK (D7H) - Upplands-Ekeby IF (D6H) 2 - 2 Lundaplan 1
2021-06-10 19:45 179602013 Johannesbäck FF (D7H) - Skuttunge SK 2 (D7H) 1 - 0 Johannesbäckskolan Konstgräs
2021-06-11 19:00 179602014 Ullfors IK (D7H) - Marma Mehede IF (D7H) 8 - 4 Ringvallen 1
2021-06-11 19:00 179602025 Films SK (D6H) - Storvreta IK (D5H) 2 - 2 Björkparken 1
2021-06-11 19:00 179602069 Olands FF (D6H) - Gräsö Norrskedika IF 2 (D7H) 4 - 1 Korsängens IP 1
2021-06-12 11:00 179602031 Skuttunge SK (D5H) - Österlövsta FF (D5H) 5 - 1 Movallen 1
2021-06-12 12:00 179602018 Gimo IF FK (D6H) - Knivsta IK (D5H) 4 - 2 Idrottsgården 1
2021-06-12 13:00 179602033 IK Hinden (D5H) - IK Rex (D6H) 1 - 3 Lännaborg 1
2021-06-12 13:00 179602037 Bälinge IF 3 (D7H) - IF Vesta (D7H) Inst. Bälinge IP Konstgräs
2021-06-12 14:00 179602075 SK Elvan (D6H) - Enköping United FK (D7H) 2 - 1 Lådö IP 1
2021-06-12 15:00 179602072 Harg-Östhammar FF 2 (D7H) - Olands FF 2 (D7H) 3 - 6 Tallarna 1
2021-06-12 15:00 179602093 Runhällens BoIS (D6H) - Morgongåva SK (D6H) 2 - 2 Runavallen 1
2021-06-12 16:00 179602024 Rosersbergs IK 2 (D6H) - Danmarks IF (D6H) 4 - 3 Råbergsvallen Konstgräs
2021-06-13 10:00 179602078 Enköpings IS (D5H) - Fjärdhundra SK (D8H) 2 - 1 Enavallen C-plan
2021-06-13 11:00 179602029 SK Iron (D6H) - Ärentuna SK (D6H) 2 - 1 Björkvallen 1
2021-06-13 11:00 179602082 Österlövsta FF 2 (D7H) - Karlholms GoIF 2 (D7H) 3 - 1 Sätravallen 1
2021-06-13 13:00 179602040 Heby AIF 2 (D8H) - FK Sala (D7H) 3 - 2 Tegelvallen Konstgräs
2021-06-13 14:00 179602035 Bälinge IF (D5H) - Unik FK 2 (D6H) 6 - 0 Bälinge IP 2
2021-06-13 14:00 179602066 Lohärads IF (D6H) - Riala GoIF 2 (D7H) 1 - 2 Björkhaga IP 1
2021-06-13 14:00 179602085 IF VP Uppsala (D5H) - Upsala IF Fotboll (D6H) 3 - 1 Ekebydalen IP Konstgräs
2021-06-13 14:00 179602090 BKV Norrtälje 2 (D5H) - Söderbykarls IF (D7H) Inst. Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2021-06-13 16:00 179602039 Håbo FF 2 (D6H) - Knarrbacken FC (D8H) 5 - 1 Futurum Konstgräs
2021-06-13 17:00 179602026 Funbo IF (D6H) - IS Uppsala Norra ISUN (D6H) 4 - 0 Vargspåret IP 1
2021-06-13 17:00 179602043 Almunge IK (D7H) - Knivsta IK 2(D7H) 1 - 3 Gullhagens IP 1
2021-06-13 18:00 179602001 IK Apollon (D5H) - Persien FC (D5H) 2 - 1 Johannesbäckskolan Konstgräs
2021-06-13 18:00 179602067 Almo BK/UEIF 2 (D8H) - Rånäs IF 2 (D8H) 1 - 6 Lundaplan 1
2021-06-13 18:45 179602053 Hallsta IK (D6H - Harg-Östhammar FF (D6H) 3 - 0 Hallsta IP Konstgräs
2021-06-13 19:30 179602046 Storvreta IK (D5H) - Johannesbäck FF (D7H) 1 - 3 Skogsvallens IP 1
2021-06-15 19:00 179602091 Upplands-Ekeby IF (D6H) - Gräsö Norrskedika IF (D5H) 1 - 2 Björnvallen 1
2021-06-15 19:00 179602097 Järlåsa Vittinge FF (D7H) - Östervåla IF (D7H) 1 - 3 Järvallen 1
2021-06-15 19:30 179602059 Alsike IF 2 (D8H) - Upsala IF Fotboll 2 (D8H) 2 - 1 Furuvallen 1
2021-06-16 19:00 179602056 IF Ferro (D7H) - Hallsta IK 2 (D7H) 2 - 3 Malmens IP 1
2021-06-16 19:00 179602057 IK Nordia (D6H) - Skokloster Fotboll IF (D8H) 1 - 2 Skogsvallen 1
2021-06-17 19:00 179602034 IK Hinden (D5H) - Harbo IF (D6H) 6 - 0 Lännaborg 1
2021-06-17 19:00 179602050 Börje SK (D5H) - Knivsta IK (D5H) 5 - 1 Fjälliden 1
2021-06-17 19:00 179602070 Olands FF (D6H) - Rånäs IF (D7H) 0 - 0 Korsängens IP 1
2021-06-17 19:45 179602003 Upsala IF Fotboll (D6H) - Sunnersta AIF (D5H) 0 - 1 Ekebyvallen IP 1
2021-06-18 18:30 179602095 Fjärdhundra SK (D8H) - SK Elvan (D6H) 2 - 5 Lådö IP 1
2021-06-18 19:30 179602074 Storvreta IK 2 (D6H) - IS Uppsala Norra ISUN (D6H) 2 - 1 Skogsvallens IP 1
2021-06-19 11:30 179602096 Rö IK (D5H) - Harg-Östhammar FF (D6H) 4 - 1 Bladlunds Måleri Arena 1
2021-06-19 12:00 179602101 Grisslehamns SK (D7H) - IF Ferro (D7H) 3 - 0 Grisslehamns IP 1
2021-06-19 12:30 179602036 Bälinge IF (D5H) - Örsundsbro IF (D5H) 0 - 0 Bälinge IP 2
2021-06-19 13:00 179602019 Gimo IF FK (D6H) - IK Rex (D6H) 4 - 0 Idrottsgården 1
2021-06-19 13:00 179602051 Börje SK 2 (D7H) - Tobo/Örbyhus FF (D7H) Fjälliden 1
2021-06-19 14:00 179602060 Rö IK 2 (D8H) - Rånäs IF (D7H) 1 - 1 Bladlunds Måleri Arena 1
2021-06-19 15:00 179602054 Hallsta IK (D6H - Väddö IF (D6H) 1 - 1 Hallsta IP Konstgräs
2021-06-19 15:15 179602020 Gimo IF FK 2 (D8H) - Almo BK/UEIF 2 (D8H) 2 - 2 Idrottsgården 1
2021-06-19 16:00 179602073 Strömsbergs IF 2 (D6H) - Österlövsta FF 2 (D7H) 0 - 4 Hedens IP 1
2021-06-19 16:00 179602084 Knivsta IK 2(D7H) - Knarrbacken FC (D8H) Inst. Engvallen IP 1
2021-06-19 16:30 179602092 Tärnsjö IF (D7H) - Heby AIF 2 (D8H) 1 - 1 Furuvallen 1
2021-06-20 14:00 179602027 Funbo IF (D6H) - SK Iron (D6H) 2 - 2 Vargspåret IP 1
2021-06-20 14:00 179602058 IK Nordia (D6H) - Enköping United FK (D7H) Inst. Skogsvallen 1
2021-06-20 14:00 179602098 Riala GoIF (D5H) - Väsby FF (D6H) 6 - 1 Lundbyvallen 1
2021-06-20 16:00 179602094 Films SK (D6H) - Karlholms GoIF (D6H) Inst. Björkparken 1
2021-06-20 16:30 179602083 SK Wigör (D7H) - Rånäs IF (D7H) Inst. Midgårdsvallen Arena Naturgräs
2021-06-20 17:15 179602086 IF VP Uppsala 2 (D7H) - Torpedo Kamrat BK (D7H) 5 - 3 Ekebydalen IP Konstgräs
2021-06-22 19:00 179602004 Upsala IF Fotboll (D6H) - Knivsta IK (D5H) 2 - 0 Engvallen IP 1
2021-06-22 19:00 179602032 Skuttunge SK (D5H) - SK Iron (D6H) 7 - 3 Movallen 1
2021-06-22 19:15 179602007 Väddö IF 2 (D8H) - Rånäs IF 2 (D8H) 3 - 4 Vikingalunden 1
2021-06-22 20:00 179602099 Riala GoIF (D5H) - Åkersberga FC (D5H) 2 - 1 Lundbyvallen 1
2021-06-28 19:15 179602008 Väddö IF (D6H) - Rånäs IF (D7H) 7 - 0 Vikingalunden 1
2021-07-01 19:00 179602103 Skuttunge SK (D5H) - Harbo IF (D6H) 2 - 2 Movallen 1
2021-07-09 19:00 179602104 Almunge IK (D7H) - Söderbykarls IF (D7H) 6 - 5 Gullhagens IP 1
2021-07-20 19:30 179602115 Heby AIF 2 (D8H) - Norrby SK (D5H) 2 - 0 Tegelvallen Konstgräs
2021-07-20 20:00 179602100 Riala GoIF (D5H) - Hallsta IK (D6H 0 - 2 Lundbyvallen 1
2021-07-21 19:15 179602108 Väddö IF (D6H) - Almo BK (D7H) Inst. Vikingalunden 1
2021-07-22 19:30 179602113 Gimo IF FK 2 (D8H) - Tobo/Örbyhus FF (D7H) Idrottsgården 1
2021-07-24 11:00 179602064 IK Nordia (D6H) - Fjärdhundra SK (D8H) Inst. Skogsvallen 1
2021-07-24 12:00 179602112 Enköpings IS (D5H) - SK Elvan (D6H) 2 - 3 Enavallen C-plan
2021-07-25 14:00 179602109 Runhällens BoIS (D6H) - Skogsbo-Avesta IF 2 (D6H) 2 - 6 Runavallen 1
2021-07-25 18:00 179602055 Hallsta IK (D6H - Rö IK (D5H) 1 - 1 Hallsta IP Konstgräs
2021-07-25 18:00 179602111 Rånäs IF (D7H) - Söderbykarls IF (D7H) 4 - 4 Åbyvallen 1
2021-07-25 20:00 179602102 Johannesbäck FF (D7H) - Armeniska United FK (D6H) 3 - 1 Johannesbäckskolan Konstgräs
2021-07-26 19:00 179602114 Gimo IF FK (D6H) - Olands FF (D6H) 5 - 1 Idrottsgården 1
2021-07-26 20:00 179602110 Enköping United FK (D7H) - Bälinge IF 3 (D7H) Korsängen A Konstgräs
2021-07-27 19:00 179602061 Rö IK 2 (D8H) - Hallsta IK 2 (D7H) 2 - 5 Bladlunds Måleri Arena 1
2021-07-28 19:30 179602118 BKV Norrtälje 2 (D5H) - Åkersberga FC (D5H) 5 - 3 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2021-07-29 19:00 179602107 Tobo/Örbyhus FF (D7H) - Tierps IF P16/17 3 - 0 Örbyhus IP 1
2021-07-31 14:00 179602105 SK Elvan (D6H) - FK Sala (D7H) 3 - 1 Lådö IP 1
2021-08-02 19:00 179602116 Östervåla IF (D7H) - Skuttunge SK (D5H) 1 - 3 Lundavallen 1
2021-08-02 20:00 179602106 Enköping United FK (D7H) - Fanna BK 2 (D6H) 3 - 2 Fanna IP B-plan
2021-08-04 19:00 179602048 Harbo IF (D6H) - FK Sala (D7H) 0 - 2 Marmorvallen 1
2021-08-11 19:00 179602117 Gimo IF FK (D6H) - Gräsö Norrskedika IF (D5H) 1 - 3 Idrottsgården 1
2021-10-17 17:30 179602120 Skokloster Fotboll IF (D8H) - Hagby IK (D8H) Gröna Dalens IP Konstgräs
2021-10-23 15:30 179602119 Skokloster Fotboll IF (D8H) - Tobo/Örbyhus FF (D7H) 6 - 0 Gröna Dalens IP Konstgräs
2021-11-10 20:30 179602121 Johannesbäck FF (D7H) - IF VP Uppsala (D5H) Johannesbäckskolan Konstgräs
2021-11-17 20:30 179602122 Johannesbäck FF (D7H) - Upsala IF Fotboll (D6H) 2 - 3 Johannesbäckskolan Konstgräs

Postadress:
Harbo IF - Fotboll
Marmorvallen
74047 Harbo

Kontakt:
Tel: 0739459443
E-post: ordforande@harboif.s...

Se all info